Servis Çağır Halınızı Yıkatmak için 0212 434 54 53 - 0212 461 34 06 Arayın

İsterseniz İnternetten Halınızı Yıkatmak için bizi çağırın.
HALI YIKAMA KOLTUK YIKAMA YORGAN YIKAMA BATTANİYE YIKAMA OVERLOK

Küçük Ev Halı Yıkama - Yorgan Yıkama

Evlerinizde kullandığınız hertürlü yorgan çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz. Önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Makinalar yardımıyla yıkanan yorganlarınız toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Yorgan Yıkama, Bağcılar Yorgan Yıkama, Güngören Yorgan Yıkama

Özellikle kış günlerinde evimizin vazgeçilimeyeni kullandığınız yorgan 'lar kullanıma göre belirli peryotlarda yıkama işleminden geçirilmesi gerekmektedir. Hastalığımızın koruyucu meleği olan yorgan 'larımız iyileşme sonrasında mikrop taşıyıcı bir yün torbasına dönüşmekte..!

Bağcılar Yorgan Yıkama Firmaları, Güngören Yorgan Yıkama Firmaları

Öncelikle şiparişiniz doğrultusunda adresinizen yıkanacak yorgan 'ları alıyoruz. İlk aşama olarak hazırladığımız bitkisel kimyasallı suda bekletilerek yorganların hem hijyenik hemde lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. Daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Son aşama olarak Yorgan 'larınızı özel kuru temizleme makinalarımız'da yıkıyoruz. Böylelikle Yorgan Yıkama işlemimiz sona eriyor. Yıkama işlemi bitiminde yorganınızı sıkma makinasına atarak sudan arındırıyoruz. Bu işlemden sonra kapalı mekan kurutma odasına alarak yorgan ı 'nizi kurutuyoruz. Kuruyan yorganlar çırpılır sonrada parfümlenip kapalı ambalajla paketlenir. Sterilize ve Hijyene kavuşmuş olan Yorgan sevkiyat birimimiz tarafından size iletilmek için teslimat olur.