Servis Çağır Halınızı Yıkatmak için 0212 434 54 53 - 0212 461 34 06 Arayın

İsterseniz İnternetten Halınızı Yıkatmak için bizi çağırın.
HALI YIKAMA KOLTUK YIKAMA YORGAN YIKAMA BATTANİYE YIKAMA OVERLOK

Küçük Ev Halı Yıkama - Halı Yıkama

Sipariş ;
Firmamıza ulaşan müşterilerimizin, ad, soyad, adres, ve telefon bilgileri otomasyon sistemine kayıt edilir.
Sipariş Teslim Alma ;
Firmamız, Müşterilerimizden alınan siparişler doğrultusunda 24 saat süre içerisinde bildirilen adrese ekiplerimiz ulaşır ve temizlenmek üzere teslim alınan halıların cinsi, ebadı ve adedi müşteri yanında kontrol edilir ve imza karşılığında teslim alınır. Esenler Halı Yıkama, Halı Yıkama Esenler
Fabrikaya Giriş ;
Alınan halılar yerinde otomasyon sistemi tarafından verilen kayıt sıra numarasına göre etiketleme gerçekleştirilir.Fabrikamızda yıkancak halılar cinsine ve dokuma özelligine göre sınıflandırılır .
Toz Dolabı Aşaması
Halılarınız toz dolabı makinamızdan geçirilerek toz,kum ve diger yabancı maddelerden arındırılır.
Son Sistem Makinalarla Halı Yıkama
Esenler Halı Yıkama Firması, Esenler Halı Yıkama Şirketi Halı, bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır..
Sıkma
Bu aşamada yıkanan halılarınız sıkma makinamızda ugun devirde sıkılarak üzerindeki suyun atılması saglanır
Kurutma
Bu işlemde halılarınız özel kurutma odalarımızda tamamen son sistem makinalarımızla kurutulur Kalite kontrol ve paketleme Pırıl pırıl olan halınız veya halıflexiniz kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, paketleme makinasında paketlenir. Teslimat Paketleme yapıldıktan sonra Halınız zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.